Mokėjimo Informacija

Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

SEB Bank-link

SEB
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „SEB“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
Swedbank Bank-link
Swedbank
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Swedbank“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
Luminor bank-link
Luminor
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Luminor“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
Citadele
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Citadele“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
Šiaulių bankas
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Šiaulių banko“ el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
Medicinos bankas
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Medicinos banko“ el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
Mokėjimas Pavedimu
Susisiekite su mumis telefonu:  +370 (615) 66 867
Konsultantė užsirašys visus duomenis ir atsiųs Jums sąskaitą faktūrą.
Atsiskaitymas Per Kurjerį
Susisiekite su mumis telefonu: +370 (615) 66 867
Konsultantė užsirašys visus duomenis ir suformuos užsakymą, kad galėtumėte atsiskaityti tiesiai pas kurjerį.
Sunday,Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday
January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
Not enough items available. Only [max] left.
Add to WishlistBrowse WishlistRemove Wishlist
Pirkinių Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Return To Shop

Palikite pastabą savo užsakymui. Arba galite susisiekti tel. +370 (615) 66 867 Edit Order Note
Add A Coupon

Add A Coupon

Nuolaida prisitaikys apmokant